Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Baszkówka

Baszkówka, mazowieckie

  • 458 000 zł
  • 1 145 m²
  • 400 zł/m²

Zdjęcie

Agencja Nierucho...

Skontaktuj się

Działka budowlana Baszkówka

Baszkówka, mazowieckie

zaktualizowane:
14 kwietnia 2026

458 000 zł

1 145 m²

400 zł/m²

Działka budowlana Baszkówka

Zaktualizowane: 14 kwietnia 2026

458 000 zł 1 145 m² 400 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 458 000 zł (400 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 145 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 46m; szerokość: 25m; pusta
  •   działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Luksus Nieruchomości, zaktualizowane: 14.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 20106

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA 1145 m (możliwość zakupu również 3 sąsiadujących działek)
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1145 m, położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Wymiary działki to około 25 m x 46 m, co daje idealne proporcje do realizacji projektu domu jednorodzinnego.
Media:
woda, prąd i kanalizacja w ulicy przy działce
gaz ok. (...)

Agent

Agencja Nieruchomości LUKSUS

22 750 20...

22 750 20 23

22 750 21 33

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agencja Nieruchomości LUKSUS

22 750 20...

22 750 20 23

22 750 21 33

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agencja Nieruchomości LUKSUS

Zostaw telefon, oddzwonimy